• +48 91 487 80 00
 • podstawowa@piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Aktualności

  Informacja dla rodziców uczniów szkoły muzycznej

  Informacja skierowana do uczniów i rodziców Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia Leonarda Piwoni w sprawie nauczania zdalnego. W zakresie nauczania gry na instrumencie lekcje zostają realizowane w następujących formach: on-line poprzez komunikatory elektroniczne: Skype, WhatsApp, Messenger: konsultacje telefoniczne z uczniami i ich rodzicami: przesyłanie filmików przez uczniów z ich grą na instrumencie, a następnie informacja […]

  Uwaga! Konkurs Kangur Matematyczny – zmiana terminu!

  W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na dzień 16.04 br.

  Od 12.03.2020 do 29.03.2020 wszystkie placówki oświatowe Leonarda Piwoni zostają zamknięte!

  Szanowni Państwo, w związku z decyzją podjętą przez Premiera Rzeczypospolitej Polskiej od dnia 12.03.2020 r. do dnia 29.03.2020 r. wszystkie placówki oświatowe Leonarda Piwoni zostają zamknięte. ➡️ Planujemy kontynuację procesu dydaktycznego przez internet. Wszelkie szczegóły zostaną przekazane Państwu przez wychowawców oraz nauczycieli przedmiotowych. ➡️ Przypominamy również o odwołaniu w systemie STARTEDU wykupionych obiadów. Z poważaniem, Mateusz Piwoni

  Zajęcia na basenie zawieszone do odwołania!

  Zgodnie z decyzją władz Szczecina zostają odwołane wszystkie zajęcia na pływalni. W kolejnych komunikatach będziemy Państwa informować o dalszych decyzjach w tej sprawie.

  Dzień Dziewczyn!

  Wiadomo, że nasi szkolni dżentelmeni obchodzą ten dzień każdego dnia :), ale już od piątku 6 marca w naszej społeczności szkolnej daje się obserwować akty wzmożonej serdeczności okazywanej naszym koleżankom. To bardzo miłe zwłaszcza jeśli nie kończy się po „oktawie święta”. Cieszmy się wzajemną przyjaźnią i okazujmy sobie dobre uczucia na co dzień.