• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Wyłączenie odpowiedzialności

  Prywatne Szkoły Leonarda Piwoni Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby ta witryna była aktualna i dokładna. Jeśli mimo wszystko napotkasz coś, co jest nieprawidłowe lub nieaktualne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Wskaż, gdzie na stronie przeczytałeś informacje. Przyjrzymy się temu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres: iod@piwoni.pl.

  Nie ponosimy odpowiedzialności za straty wynikające z nieścisłości lub niekompletności, ani za straty wynikające z problemów spowodowanych lub nieodłącznie związanych z rozpowszechnianiem informacji przez internet, takich jak zakłócenia lub przerwy. Korzystając z formularzy internetowych, staramy się ograniczyć liczbę wymaganych pól do minimum. Za jakiekolwiek straty poniesione w wyniku wykorzystania danych, porad lub pomysłów dostarczonych przez lub w imieniu Prywatne Szkoły Leonarda Piwoni Sp. z o.o. za pośrednictwem tej witryny, Prywatne Szkoły Leonarda Piwoni Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

  Prywatne Szkoły Leonarda Piwoni Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość witryn internetowych, do których lub z których zamieszczono hiperłącza lub inne odniesienia. Produkty lub usługi oferowane przez strony trzecie podlegają obowiązującym warunkom tych stron trzecich.

  Wszystkie prawa własności intelektualnej do zawartości tej witryny należą do Prywatne Szkoły Leonarda Piwoni Sp. z o.o..

  The content on this website is available under a Creative Commons - Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0 License, unless specified otherwise.

  Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z dostępnością strony, nie wahaj się z nami skontaktować.

  Skip to content