• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Dni otwarte Prywatnych Szkół Leonarda Piwoni

  Dzień otwarty w Prywatnych Szkołach Podstawowych Leonarda Piwoni w Szczecinie

  19 lutego 2022 r. o godz. 11:00

  Wirtualne spotkanie z naszymi szkołami

  Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY – tym razem wirtualnie, jednak wciąż z tym samym przesłaniem: aby pokazać Państwu szkołę i to, co tworzy jej wyjątkowy charakter.

  W ciągu niecałej godziny oprowadzimy Państwa po budynku, pokazując sale lekcyjne, zajęcia i najważniejsze miejsca, w których toczy się szkolne życie (zajrzymy również tam, gdzie wstęp ma zaledwie parę (!) osób, ale to niespodzianka).

  Opowiemy Państwu o naszych metodach uczenia, specyfice szkoły muzycznej i tym, co w szkole najistotniejsze – uczniach, ich pasjach i naszych sposobach na “rozwijanie skrzydeł”. Trochę się przy tym pochwalimy, ale naprawdę, tylko odrobinę.

  Postaramy się Państwa zaciekawić naszym spojrzeniem na edukację i wizją tego, jak wygląda nowoczesne uczenie w bezpiecznym i przyjaznym dla dziecka środowisku.

  I najważniejsze – po wirtualnym spacerze zapraszamy na sesję pytań i odpowiedzi (Q&A) w formie czatu (na żywo). Odpowiemy wówczas na pytania, które zechcą nam Państwo zadać.

  Zapraszamy serdecznie!
  Nauczyciele “Piwoniego”

  Dzień otwarty odbędzie się poprzez transmisję (live) na kanale YouTube. Abyście mogli Państwo wziąć w niej udział, prosimy przyjąć od nas zaproszenie w postaci linku do spotkania, który otrzymają Państwo po zarejestrowaniu się.

  Dbamy o wszechstronny rozwój

  Dbamy o wszechstronny rozwój każdego ucznia. Wychowankowie rozwijają swoje uzdolnienia uczestnicząc w bogatej ofercie kilkunastu kół zainteresowań. Uczą się w pracowniach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny pod życzliwym okiem wykwalifikowanej,  wszechstronnej i twórczej kadry nauczycielskiej. Oferujemy rozszerzoną siatkę godzin przeznaczoną na naukę dwóch języków obcych, rozwój zainteresowań artystycznych oraz przygotowanie do udziału w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach przedmiotowych.

  Dodatkowym sposobem zdobywania wiedzy  przez podopiecznych szkoły jest ich udział w licznych wycieczkach  tematycznych, zielonych szkołach, wymianach językowych oraz obozach zimowych i letnich organizowanych przez placówkę.

  Dbając o wszechstronny i harmonijny rozwój uczniów, proponujemy naukę od podstaw a także doskonalenia technik pływania oraz jazdy na łyżwach w sezonie zimowym.

  Więcej o szkole opowiemy podczas Dni otwartych, 19 lutego 2022 o godzinie 11:00

  Zarejestruj się na wydarzenie

  19 lutego 2022 / Godzina: 11:00