• +48 91 487 80 00
  • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
  • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
  • Wyniki konkursów przedmiotowych

    Wyniki Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2021/2022

    JĘZYK POLSKI
    • Lea Fiedoruk 8c – finalistka
    • Melania Gaik 8b – finalistka
    JĘZYK ANGIELSKI
    • Patrycja Cywińska 7b – finalistka
    JĘZYK NIEMIECKI
    • Liliana Weksznajder 7b – finalistka
    • Antonina Furmanek 8b – finalistka
    MATEMATYKA
    • Franciszek Lalik 8am – finalista
    • Urszula Mormon 8b – finalistka
    • Adam Wiraszko 8c – finalista
    BIOLOGIA
    • Urszula Mormon 8b – laureatka
    • Franciszek Lalik 8am – laureat
    • Anna Trzeciak 7a – laureatka
    • Zofia Buchholtz 7b – laureatka
    • Adam Kania 8b – finalista
    • Pola Zamaro- 8b – finalistka
    • Lea Fiedoruk 8c – finalistka
    • Alicja Prawucka 8b – finalistka
    CHEMIA
    • Urszula Mormon 8b – laureatka
    • Maria Wojtasik 8c – laureatka
    FIZYKA
    • Maria Wojtasik 8c – finalistka
    GEOGRAFIA
    • Zofia Buchholtz 7b – finalistka
    • Adam Szklarz 8c – finalista
    WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
    • Adam Szklarz 8c – laureat
    • Mateusz Amernik 8c – finalista

    Wyniki Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021

    JĘZYK ANGIELSKI
    • Franciszek Błahy 8dm – laureat
    JĘZYK NIEMIECKI
    • Sophie Feldmann 8b – finalistka
    • Zofia Mickiewicz 8dm – finalistka
    MATEMATYKA
    • Krzysztof Oldenburg 8dm – finalista
    • Jakub Krupa 8dm – finalista
    • Franciszek Lalik 7am – finalista
    BIOLOGIA
    • Julia Wiercińska 8a – laureatka
    • Urszula Mormon 7b – laureatka
    • Zofia Mickiewicz 8dm – laureatka
    • Pola Zamaro 7b – finalistka
    • Franciszek Lalik 7am – finalista
    CHEMIA
    • Nikola Mijowska 8c – laureatka
    FIZYKA
    • Szymon Kamiński 8c – laureat
    • Krzysztof Oldenburg 8dm – laureat
    GEOGRAFIA
    • Anna Przewoda 8a – laureatka
    • Julia Wiercińska 8a – finalistka
    HISTORIA
    • Maksymilian Łuczaj 8a- finalista
    WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
    • Anna Przewoda 8a – finalistka
    • Szymon Kamiński  8c – finalista

    Wyniki Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2019/2020

    JĘZYK POLSKI
    • Aleksander Portka 8b – finalista
    JĘZYK ANGIELSKI
    • Pola Romankiewicz 8a – laureatka
    • Liwia Ciupak 8b – finalistka
    JĘZYK NIEMIECKI
    • Mateusz Brauckhoff 8a- finalista
    MATEMATYKA
    • Mateusz Brauckhoff 8a – laureat
    • Paweł Wojtasik 8a – finalista
    BIOLOGIA
    • Wojciech Boguszowski 8a – laureat
    • Mateusz Brauckhoff 8a – finalista
    • Iga Matuszak 8a – finalistka
    CHEMIA
    • Mateusz Brauckhoff 8a – laureat
    • Wojciech Boguszowski 8a – laureat
    FIZYKA
    • Mateusz Brauckhoff 8a – laureat
    GEOGRAFIA
    • Paweł Wojtasik 8a – laureat
    • Anna Przewoda 7a – finalistka
    HISTORIA
    • Piotr Lesiakowski 8b – finalista
    WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
    • Paweł Wojtasik 8a – finalista
    • Pola Romankiewicz 8a – finalistka