• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Koncert uczniów szkoły muzycznej

  Koncert uczniów szkoły muzycznej

  15 maja 2023 roku o godzinie 19.00 uczniowie Prywatnej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. Leonarda Piwoni w Szczecinie po raz kolejny zachwycili publiczność swoim występem. Tym razem koncert odbył się poza murami naszej szkoły, w Domu Kultury 13 Muz w Szczecinie, w ramach cyklu „Harmonie”.
  Koncert rozpoczął się występem orkiestry smyczkowej, która zaprezentowała publiczności trzy utwory. Następnie na scenie pojawił się prawie czterdziestoosobowy chór szkolny, który przy towarzyszeniu fortepianu wykonał również trzy utwory. W programie nie zabrakło też występów solistów i duetów. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty, grając na fortepianie, flecie, skrzypcach, altówce, gitarze i saksofonie. Na koniec wystąpił zespół perkusyjny, wykonując utwór bez instrumentów – perkusją ciała (Body percussion).
  W programie koncertu mogliśmy usłyszeć różnorodny repertuar, poczynając od dzieł wielkich mistrzów, reprezentujących szeroko pojętą muzykę klasyczną – takich jak Johann Sebastian Bach czy Nicolo Paganini, a kończąc na utworach muzyki filmowej i rozrywkowej.
  Sala była wypełniona po brzegi, a każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami.
  Wszystkim wykonawcom gratulujemy, a publiczności dziękujemy za obecność. Zapraszamy na kolejne koncerty uczniów Prywatnej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I. st. Leonarda Piwoni w Szczecinie.