• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Młodzi matematycy z PSP Leonarda Piwoni podbijają Kangura!

  Młodzi matematycy z PSP Leonarda Piwoni podbijają Kangura!

  Z dumą ogłaszamy, że nasi uczniowie z klas 4-8 znowu zachwycili jurorów konkursu Kangur Matematyczny, popisując się imponującą wiedzą i umiejętnościami matematycznymi!

  Aleksander Rybicki z klasy 4 i Rafał Puławski z klasy 5 oczarowali komisję wynikiem bardzo dobrym, udowadniając swój niezwykły talent matematyczny.

  Łucja Kibitlewska, Natalia Tararum, Hubert Wysocki, Mateusz Kwiatkowski, Jolanta Wysocka, Kacper Grzywacz, Oskar Jurczuk, Igor Łyko i Hektor Dankowski z klas 4-8 zostali wyróżnieni za swoje znakomite zmagania z zadaniami konkursowymi.

  Ogromne gratulacje dla wszystkich laureatów! Wasze zaangażowanie i ciężka praca przyniosły wspaniałe owoce. Jesteśmy niezwykle dumni z Waszych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów na matematycznej ścieżce!

  Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycieli matematyki, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali uczniów do konkursu, rozbudzając w nich pasję do królowej nauk.

  Ten imponujący sukces to kolejny dowód na wysoki poziom nauczania matematyki w naszej szkole i zaangażowanie zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek ich matematycznych przygód!

  Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich matematycznych talentów!