• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Oferta dla rodziców – Produkty Apple

  Oferta dla rodziców – Produkty Apple

  W ramach Rodzicielskiego Planu Zakupowego iSpot Authorised Education Specialist przygotował dla Państwa specjalną ofertę na zakup iPadów i akcesoriów dla uczniów uczęszczających do Szkół Prywatnych Leonarda Piwoni.

  W toku współpracy z iSpot Authorised Education Specialist odkrywamy szanse na wykorzystanie technologii Apple do kreowania nowych możliwości w procesie nauczania. Okazuje się, że gdy uczniowie sięgają po technologię, by głębiej zaangażować się w naukę, są w stanie budować zespoły, tworzyć produkty ilustrujące zdobytą wiedzę, samodzielnie wnioskować i kojarzyć zdobywaną wiedzę teoretyczną z otaczającym ich światem.

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z przygotowanej przez iSpot oferty. Wszelkie szczegóły znajdą Państwo na stronie https://ispot.pl/s,portal-zakupowy-dla-szkol-piwoni Odpowiedni przycisk kierujący do sklepu, znajduje się również na stronie www.piwoni.pl

  Wszyscy uczniowie zarejestrowani w systemie STARTEDU (z potwierdzonym wyborem klasy i czesnego na rok szkolny 2020/21) otrzymają drogą elektroniczną kody rabatowe umożliwiające zakup wybranych produktów.

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this