• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Oferta dla rodziców – Produkty Apple

  Oferta dla rodziców – Produkty Apple

  W ramach Rodzicielskiego Planu Zakupowego iSpot Authorised Education Specialist przygotował dla Państwa specjalną ofertę na zakup iPadów i akcesoriów dla uczniów uczęszczających do Szkół Prywatnych Leonarda Piwoni.

  W toku współpracy z iSpot Authorised Education Specialist odkrywamy szanse na wykorzystanie technologii Apple do kreowania nowych możliwości w procesie nauczania. Okazuje się, że gdy uczniowie sięgają po technologię, by głębiej zaangażować się w naukę, są w stanie budować zespoły, tworzyć produkty ilustrujące zdobytą wiedzę, samodzielnie wnioskować i kojarzyć zdobywaną wiedzę teoretyczną z otaczającym ich światem.

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z przygotowanej przez iSpot oferty. Wszelkie szczegóły znajdą Państwo na stronie https://ispot.pl/s,portal-zakupowy-dla-szkol-piwoni Odpowiedni przycisk kierujący do sklepu, znajduje się również na stronie www.piwoni.pl

  Wszyscy uczniowie zarejestrowani w systemie STARTEDU (z potwierdzonym wyborem klasy i czesnego na rok szkolny 2020/21) otrzymają drogą elektroniczną kody rabatowe umożliwiające zakup wybranych produktów.

  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".