• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Relacja spod klifu w Trzęsaczu, czyli o wycieczce klasy 5 a/m i 5 b

  Relacja spod klifu w Trzęsaczu, czyli o wycieczce klasy 5 a/m i 5 b

  Na początek dobra informacja – klif nienaruszony, ostatnia ściana legendarnego kościółka w Trzęsaczu dzielnie opiera się siłom żywiołów.
  Na naszą wczorajszą wycieczkę wyjechaliśmy o 8:00 i już po dwóch godzinach byliśmy na miejscu. Powitała nas uśmiechnięta pani przewodniczka i … piękna pogoda!
  Pierwszym punktem programu była wizyta w Multimedialnym Muzeum na Klifie, następnie udaliśmy się obejrzeć ruiny kościoła oraz świątynię, do której został przeniesiony jego zabytkowy ołtarz. Po części edukacyjnej naszej wyprawy przyszedł czas zadbać o o nasze ciała. Pizza, którą w tym celu spożyliśmy, była przepyszna. Po obiedzie wybraliśmy się na spacer brzegiem morza. Mieliśmy również czas na zakup pamiątek ( bez tego punktu programu wycieczka nie jest wycieczką) oraz gofrów i lodów.
  Uwielbiamy taki styl nauczania! Niestety wszystko co piękne ma swój kres, więc około 16 witaliśmy się z (niezbyt stęsknionymi) rodzicami:)
  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".