• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Relacja spod klifu w Trzęsaczu, czyli o wycieczce klasy 5 a/m i 5 b

  Relacja spod klifu w Trzęsaczu, czyli o wycieczce klasy 5 a/m i 5 b

  Na początek dobra informacja – klif nienaruszony, ostatnia ściana legendarnego kościółka w Trzęsaczu dzielnie opiera się siłom żywiołów.
  Na naszą wczorajszą wycieczkę wyjechaliśmy o 8:00 i już po dwóch godzinach byliśmy na miejscu. Powitała nas uśmiechnięta pani przewodniczka i … piękna pogoda!
  Pierwszym punktem programu była wizyta w Multimedialnym Muzeum na Klifie, następnie udaliśmy się obejrzeć ruiny kościoła oraz świątynię, do której został przeniesiony jego zabytkowy ołtarz. Po części edukacyjnej naszej wyprawy przyszedł czas zadbać o o nasze ciała. Pizza, którą w tym celu spożyliśmy, była przepyszna. Po obiedzie wybraliśmy się na spacer brzegiem morza. Mieliśmy również czas na zakup pamiątek ( bez tego punktu programu wycieczka nie jest wycieczką) oraz gofrów i lodów.
  Uwielbiamy taki styl nauczania! Niestety wszystko co piękne ma swój kres, więc około 16 witaliśmy się z (niezbyt stęsknionymi) rodzicami:)
  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this
  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".