• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Relacja z „Jesiennego koncertu”

  Relacja z „Jesiennego koncertu”

  18 października mieliśmy okazję uczestniczyć w JESIENNYM KONCERCIE, który odbył się w murach naszej szkoły.

  Na koncercie zaprezentowali się uczniowie z klasy fortepianu p. Haliny Sidorowicz, p. Katarzyny Sochackiej, p. Katarzyny Smoleń, p. Moniki Walczukiewicz oraz p. Pauliny Wittig. Nie zabrakło także artystów z klasy skrzypiec p. Moniki Kościeleckiej i p. Włodzimierza Rutkowskiego, klasy perkusji: p. Rafała Krzanowskiego i p. Piotra Kupczyńskiego oraz klasy gitary p. Urszuli Hofman.

  Podczas koncertu mieliśmy okazję usłyszeć młodszych i starszych uczniów. Najmłodsi artyści poradzili sobie doskonale! Nie straszna im trema, a ich występy wzbudziły zachwyt i gromkie brawa publiczności. Starsi uczniowie popisali się kunsztem wirtuozerii i znakomitym obyciem ze sceną.

  Nie przeszkodziły publiczności i naszym artystom nawet korki, które poprzestawiały troszkę kolejność koncertu. Kierowcy sunęli po drogach jak rajdowcy (ale z zachowaniem bezpieczeństwa), aby zdążyć na tak ważne wydarzenie, jakim był JESIENNY KONCERT Szkoły Muzycznej  Leonarda Piwoni w Szczecinie.

  Koncert zakończyliśmy Polonezem Ogińskiego i w tanecznym kroku opuściliśmy mury szkolne, aby świętować sukces młodych artystów.

  Nie możemy doczekać się kolejnego koncertu !

  Animatorka wydarzenia Paulina Wittig 🙂

  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".