• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Relacja z pierwszego Koncertu Szkolnego

  Relacja z pierwszego Koncertu Szkolnego

  9 października  2019 roku odbył się zgodnie z „Terminarzem zadań pierwszy w tym roku szkolnym ” KONCERT SZKOLNY. Wystąpili w nim uczniowie klasy fortepianu p.Haliny Sidorowicz.

  Młodzi adepci sztuki pianistycznej zaprezentowali się solo: Bianka i Adaś  z kl.I, Krzysiu z kl.III, Julia z kl.V oraz w duetach fortepianowych: Weronika i Krzysiu z kl.lll oraz Lena i Lena z kl.V.

  Podziwialiśmy tych najmłodszych z kl.l, którzy tak niedawno rozpoczęli naukę i już odważyli się wystąpić na scenie, a także oczywiście tych nieco starszych. Na uwagę  zasługują również duety fortepianowe, w których wykonawcy wykazali się doskonałą współpracą i wzajemnym zrozumieniem.

  Podczas koncertu wysłuchaliśmy utworów Krystyny Druszkiewicz, Samuela Majkapara , Gerarda Meuniera, Grzegorza Miśkiewicza oraz L.van Beethovena.

  Spotkaniu z muzyką towarzyszyły gorące brawa dla wykonawców, rodzinna atmosfera. Takie entuzjastyczne przyjęcie dobitnie świadczy o potrzebie kolejnych takich  występów.

  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".