• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Tydzień Bibliotek 2020

  Tydzień Bibliotek 2020

  Ogólnopolska akcja promocji czytelnictwa i bibliotek organizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich trwa od 8.05 do 15.05. Jej hasłem są słowa  „Zasmakuj w bibliotece”. Z całego serca Was do tego zachęcam. Jesteśmy w trakcie wzbogacania księgozbioru naszej szkoły. Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziecie mogli realizować najpiękniejszą z pasji, pasję czytania. Założymy klub czytelnika i wreszcie będziemy mogli porozmawiać o książkach i sposobach zarażenia naszą pasją innych.

  Z tej okazji przygotowałam dla Was niespodzianki.

  Pierwsza polega na zaproszeniu  Was do Teatru Słowa –  Kamishibai. Szczegóły wkrótce.

  Drugą niespodziankę stworzymy wspólnie. Rzucam Wam pewne wyzwanie, „Wyzwanie na czytanie”. Proszę Was o wybranie ulubionej książki i przygotowanie fragmentu, który przeczytacie i nagracie to czytanie w formie filmiku. Można się do tego czytania przebrać za postać z tej ulubionej lektury. Te wszystkie filmiki utworzą całość, która zostanie wyświetlona na naszej facebookowej stronie oraz tu, na stronie szkoły. Szczegóły przekażą Wam wychowawcy i poloniści. To dopiero będzie promocja czytania! Prawda?

  Iwona Waligórska – bibliotekarka i polonistka.

  Więcej informacji o Tygodniu Bibliotek 2020 online w linku

   

  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".