• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Tydzień Bibliotek 2020

  Tydzień Bibliotek 2020

  Ogólnopolska akcja promocji czytelnictwa i bibliotek organizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich trwa od 8.05 do 15.05. Jej hasłem są słowa  “Zasmakuj w bibliotece”. Z całego serca Was do tego zachęcam. Jesteśmy w trakcie wzbogacania księgozbioru naszej szkoły. Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziecie mogli realizować najpiękniejszą z pasji, pasję czytania. Założymy klub czytelnika i wreszcie będziemy mogli porozmawiać o książkach i sposobach zarażenia naszą pasją innych.

  Z tej okazji przygotowałam dla Was niespodzianki.

  Pierwsza polega na zaproszeniu  Was do Teatru Słowa –  Kamishibai. Szczegóły wkrótce.

  Drugą niespodziankę stworzymy wspólnie. Rzucam Wam pewne wyzwanie, “Wyzwanie na czytanie”. Proszę Was o wybranie ulubionej książki i przygotowanie fragmentu, który przeczytacie i nagracie to czytanie w formie filmiku. Można się do tego czytania przebrać za postać z tej ulubionej lektury. Te wszystkie filmiki utworzą całość, która zostanie wyświetlona na naszej facebookowej stronie oraz tu, na stronie szkoły. Szczegóły przekażą Wam wychowawcy i poloniści. To dopiero będzie promocja czytania! Prawda?

  Iwona Waligórska – bibliotekarka i polonistka.

  Więcej informacji o Tygodniu Bibliotek 2020 online w linku

   

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this
  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".