• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Uwaga! Dla uczestników Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny”

  Uwaga! Dla uczestników Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny”

  Informacja od organizatorów:
  „W związku z brakiem możliwości przeprowadzenia Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” w zaplanowanej tradycyjnej formie informujemy, że odbędzie się on internetowo (online) – uczniowie będą mogli rozwiązać test w domu. Przygotowanie łatwych w obsłudze i dostosowanych do internetowej wersji arkuszy konkursowych wymagało od nas dużo pracy i zaangażowania, ale jesteśmy przekonani, że sprawią dzieciom dużo radości oraz pozwolą na wartościowe spędzenie czasu. Ponadto umożliwią Państwu realizację edukacji zdalnej w możliwie najciekawszy dla uczniów sposób.Poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany organizacyjne:

  – konkurs odbędzie się 14 maja 2020 r. Uczniowie będą mogli rozwiązać test w domu wykorzystując dowolne urządzenie z dostępem do Internetu (np. laptop, tablet, telefon). Uruchomienie testu konkursowego nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności obsługi komputera, instalowania oprogramowania ani specjalnego sprzętu,

  – konkurs nadal będzie w formie testu składającego się z 21 jeden pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru, ale będzie można zdobyć do 5 dodatkowych punktów za rozwiązanie zadań przed wyznaczonym czasem,

  – do każdego zadania indywidualnie zostanie ustalony maksymalny czas na jego rozwiązanie,

  – uczestnictwo nie będzie wymagało żadnej technicznej ingerencji z Państwa strony. Konieczne będzie jedynie przekazanie uczestnikom przesłanego przez nas linku z dostępem do arkusza konkursowego. Resztą zajmiemy się my.

  Wszystkie informacje można znaleźć w regulaminie konkursu online dostępnym na naszej stronie internetowej: www.konkursy-delta.edu.pl.

  W związku z późniejszym terminem realizacji konkursu, do 11 maja 2020 r. możliwe jest dokonywanie zmian w liczbie zgłoszonych uczestników i dopisanie nowych chętnych!”

  Kontakt z nauczycielem Informatyki klasy 1-6 przez Showbie, w którym jest przygotowana w każdej klasie zakładka dotycząca konkursu, klasy 7-8 kontaktują się przez pocztę e-mail z panią Beatą Kostką. 

   

   

  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".