• +48 91 487 80 00
  • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
  • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
  • Wspaniały sukces naszych informatyków!

    Wspaniały sukces naszych informatyków!

    Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” online. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

    Zgodnie z regulaminem konkursu online przyznaliśmy następujące tytuły oraz dyplomy w wersji elektronicznej:
    – za miejsca od I do III – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagroda,
    – za miejsca od IV do X – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,
    – pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został imienny dyplom uznania.

    Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się następujący uczniowie:

    Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st L. Piwoni

    Laureaci

    Filip Śmigielski, klasa 1 –  IV miejsce w kraju

    Hanna Szakowska, klasa 1 – VI miejsce w kraju

    Weronika Mulińska, klasa 1 – VIII miejsce w kraju

    Igor Łyko, klasa 2 – VI miejsce w kraju

    Kajetan Śliwa, klasa 2 –  VII miejsce w kraju

    Aleksandra Pomorska, klasa 2 –  IX miejsce w kraju

    Antoni Jelonek, klasa 2 – X miejsce w kraju

    Iga Pawlusińska, klasa 2 – X miejsce w kraju

    Michał Jaśkiewicz, klasa 3 – VII miejsce w kraju

    Weronika Tułodziecka, klasa 3 – VI miejsce w kraju

    Natalia Żukowska, klasa 5 – VI miejsce w kraju

    Rafał Żukowski, klasa 5 –  VI miejsce w kraju

    Lena Arłukowicz, klasa 5 – IX miejsce w kraju

    Hania Jasińska, klasa 5 –  IX miejsce w kraju

    Alicja Prawucka, klasa 6 – IX miejsce w kraju

    Jakub Krupa, klasa 7 – IX miejsce w kraju

     

    Prywatna Szkoła Podstawowa L. Piwoni

    Laureaci

    Igor Jasiński, klasa 1 –  VIII miejsce w kraju

    Zofia Szydłowska, klasa 1 – IX miejsce w kraju

    Czarek Hermann, klasa 1 –  VI miejsce w kraju

    Hektor Dankowski, klasa 3 – IX miejsce w kraju

    Alan Malinov, klasa 3 – IX miejsce w kraju

    Magdalena Wulkiewicz, klasa 3 – IX miejsce w kraju

    Bartosz Żołnowski, klasa 5 – VII miejsce w kraju

    Anna Trzeciak, klasa 5 – IX miejsce w kraju

    Gabriela Sieredzińska, klasa 6 – III miejsce w kraju

    Jakub Moździerz, klasa 7 – VII miejsce w kraju

    Dominika Radzik, klasa 7- IX miejsce w kraju

    Piotr Szakowski klasa 8 – VII miejsce w kraju

    Mieszko Tyszler, klasa 8 – VIII miejsce w kraju

    Piotr Florczak, klasa 8 – VIII miejsce w kraju

    Gratulujemy!