• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Zapraszamy do galerii na wystawę “Pejzaż wiosenny”

  Zapraszamy do galerii na wystawę “Pejzaż wiosenny”

  Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom Szkolnego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Rodziców pt.” Pejzaż wiosenny”.  Niestety zamknięcie szkół nie pozwoliło nam na przygotowanie tradycyjnej wystawy w witrynach naszej szkoły.
  Przenosimy ją więc tutaj, na stronę internetową szkoły. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych wystaw : „Pejzaż jesienny”, „Pejzaż zimowy”… temat wiosny zainspirował naprawdę wielu artystów w naszej szkole. Dzięki platformie Showbie
  pani Krystyna Bujak odebrała aż 60 prac plastycznych, wykonanych indywidualnie,  wspólnie z rodzicami lub rodzeństwem. Niestety w kilku przypadkach nie udało się ich pozyskać do naszej galerii ( nietypowy format, zapis).

  Z wielką przyjemnością i dumą prezentujemy te piękne pejzaże. Liczymy, że nie tylko autorzy prac zainteresują się naszą prezentacją. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim autorom przepięknych, wiosennych kompozycji.

  Wejście do galerii nastąpi po kliknięciu w:  Pejzaż wiosenny

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this
  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".