• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Zapraszamy do galerii na wystawę „Pejzaż wiosenny”

  Zapraszamy do galerii na wystawę „Pejzaż wiosenny”

  Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom Szkolnego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Rodziców pt.” Pejzaż wiosenny”.  Niestety zamknięcie szkół nie pozwoliło nam na przygotowanie tradycyjnej wystawy w witrynach naszej szkoły.
  Przenosimy ją więc tutaj, na stronę internetową szkoły. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych wystaw : „Pejzaż jesienny”, „Pejzaż zimowy”… temat wiosny zainspirował naprawdę wielu artystów w naszej szkole. Dzięki platformie Showbie
  pani Krystyna Bujak odebrała aż 60 prac plastycznych, wykonanych indywidualnie,  wspólnie z rodzicami lub rodzeństwem. Niestety w kilku przypadkach nie udało się ich pozyskać do naszej galerii ( nietypowy format, zapis).

  Z wielką przyjemnością i dumą prezentujemy te piękne pejzaże. Liczymy, że nie tylko autorzy prac zainteresują się naszą prezentacją. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim autorom przepięknych, wiosennych kompozycji.

  Wejście do galerii nastąpi po kliknięciu w:  Pejzaż wiosenny

  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".