• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • Zapraszamy do naszej galerii na wystawę pod tytułem ” Pejzaż jesienny „

  Zapraszamy do naszej galerii na wystawę pod tytułem ” Pejzaż jesienny „

  Pani Krystyna Bujak od lat zachęca i inspiruje kolejne roczniki uczniów i ich „dorosłych” do rozwijania swoich talentów plastycznych. Kilka razy w roku aula i jej okna zamieniają się w galerię plastyczną, której wystawy można oglądać  również spacerując czy bawiąc się na szkolnym podwórku.  Obecnie można podziwiać prace pt. „Pejzaż jesienny”. Oto jak autorka  zaprasza na wystawę i zachęca  młodzież do udziału w projekcie:)

  „Jesień jest piękna, kasztanowa, kolorowa nie tylko w pobliskim parku, nie tylko na przyszkolnym placu zabaw, ale i w witrynach naszej szkoły! Zachęcamy do podziwiania prac plastycznych wykonanych przez uczestników kolejnej edycji Szkolnego Przeglądu Twórczości Plastycznej Rodziców i Dzieci. Pomysłowość i wyobraźnia naszych uczniów oraz ich bliskich: rodziców, dziadków, rodzeństwa jest godna podziwu! Zachęcamy do takiej twórczości, wspólnie spędzonych chwil, kreatywnie spędzonego czasu.

  Czas płynie szybko, już wkrótce będziemy przygotowywać wystawę pod tytułem  „Pejzaż zimowy”! Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowe zdjęcie swojej pracy w ramce oraz upominek plastyczny. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego artystycznego projektu. Każdy pejzaż jest piękny! ” Krystyna Bujak

  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".