• +48 91 487 80 00
 • sekretariat@podstawowa.piwoni.pl
 • ul. Ks. Piotra Skargi 23, 70-487 Szczecin
 • „Zeróweczki” z wizytą w Lubiechowie

  „Zeróweczki” z wizytą w Lubiechowie

  Osada w Lubiechowie cieszy się u nas duża popularnością, ale kto nie lubi choć na chwilę przenieść się w czasie, a do tego robić tak wiele ciekawych rzeczy?

  15 września klasy 0A i 0B wyruszyły na wycieczkę jesienną do Lubiechowa Dolnego. Dotarliśmy na miejsce po dwóch godzinach jazdy, ale warto było… W średniowiecznej wiosce czekali na nas przemili właściciele i gwiazda tego czarownego miejsca – kudłaty, piękny pies o imieniu Sułtan. Uwierzycie, że piesek posiadł niezwykłą umiejętność wśród zwierząt – uśmiechania się na zawołanie, pokazując przy tym cały garnitur swego pięknego uzębienia? Po zjedzeniu śniadanka lepiliśmy w glinie, karmiliśmy zwierzęta, poznawaliśmy zwyczaje ludzi żyjących wiele, wiele lat temu. Na koniec zjedliśmy kiełbaski i własnoręcznie zrobione i upieczone podpłomyki. Było fantastycznie!

  Na naszej stronie stosujemy pliki cookies, aby jej działanie było jak najlepsze. Dzięki nim witryna zapamiętuje również Państwa preferencje. Klikając "Akceptuj" wyrażacie Państwo zgodę na wszystkie "ciasteczka".